Od: Vlastimil Brabec [vlastimil.brabec@rpz.cz]
Odesláno: 22. prosince 2005 8:38
Komu:
Tomáš VRATNÝ
Předmět: RE: Převzetí vozidla z opravy

Tahnutí vozidla do levé strany Vám vždy potvrdím. Stojím si za svým stanoviskem, tzn. Vozidlo při naší společné zkušební jízdě (je to již dost dávno)prokazatelně po přejetí nerovnosti a v rychlosti do cca 60km/h směřovalo na levou stranu.

 

S pozdravem

Vlastimil Brabec

 

-----Original Message-----
From:
Tomáš VRATNÝ [mailto:.cz]
Sent: Wednesday, December 21, 2005 6:27 PM
To: Vlastimil Brabec
Subject: RE: Převzetí vozidla z opravy

 

Vazeny pane Brabec,

 

Vas email zni trochu jinak nez nase vcerejsi telefonicka gentlemanska domluva, nicmene akceptuji to co zde uvadite, zaroven bych byl rad, aby v ramci nasich doposud korektnich vztahu nedoslo k nedorozumeni. Vozidlo bylo predano pouze na posouzeni uvedenych zavad pro pripadny soudni spor s firmou AUTO Freiberg. Pri prijmu vozidla byl pritomen technik firmy AUTO Freiberg, majitel firmy p. Freiberg vcetne pravniho zastupce spol. AUTO Freiberg.

Nelze tedy akceptovat, ze vozidlo bylo predano na standartni prohlídku v rámci záruky. Vozidlo bylo opraveno, coz nekoresponduje s pozadavkem, ktery byl uveden pri prijmu vozidla. Ocekavam ze strany AUTO Freiberg, ze u predani vozidla bude pritomen jejich zastupce.

 

Na zaver si dovoluji poznamenat, ze v zadnem pripade nesouhlasim se znenim vystupniho protokolu, kde je uvedeno, ze se jednalo  preventivni vymenu nebot vada byla prokazana mnoha zkusebnimi jizdami vcetne te pri ktere bylo odpojeno servo rizeni a byl bych rad kdyby tato skutecnost byla v protokolu uvedena.

 

 

S pozdravem Tomas Vratny

 

-----Original Message-----
From: Vlastimil Brabec [mailto:vlastimil.brabec@rpz.cz]
Sent: Wednesday, December 21, 2005 5:53 PM
To: vratny@
Subject: Převzetí vozidla z opravy

Dobrý den pane Vratný,

 

již  v pátek 16.12.2005 jsem Vás telefonicky  informoval o ukončení opravy Vašeho vozidla a zároveň jsem Vás vyzval k jeho převzetí. K dnešnímu dni tak nebylo z Vaší strany provedeno.

Prosím, aby jste zítra 22.12.2005 do 16°°  vrátil naše firemní vozidlo, které Vám bylo zapůjčeno po dobu opravy Vašeho vozidla.

 

V příloze Vám zasílám kopii doplněného zakázkového listu č.25007420 o komentáře, které vysvětlují provedené práce na Vašem vozidle, záruční protokol k zakázce č.25007420, který specifikuje vyměněné díly a provedené práce v rámci garance.

 

S pozdravem

Vlastimil Brabec

 

 


avast! Antivirus: Prichozi zprava cista.

Virova databaze (VPS): 0551-2, 20.12.2005
Testovano: 22.12.2005 8:48:36
avast! - copyright (c) 2000-2004 ALWIL Software.